Accueil » Novinky » Vizuálna výzva: Dokážete nájsť otvorené visiace zámky? Tento vizuálny test zvládlo len 1 % ľudí!

Vizuálna výzva: Dokážete nájsť otvorené visiace zámky? Tento vizuálny test zvládlo len 1 % ľudí!

Je to zábavná a oči otvárajúca úloha. Ste pripravení na túto výzvu?

Čo si myslíte o svojej očnej kapacite? S touto vizuálnou výzvou si ich môžete zmerať a zároveň sa zabaviť. Je to vizuálny test, ktorý bude výzvou pre vaše oči a vašu myseľ. Musia byť synchronizované, aby ste vyriešili túto vizuálnu hádanku, ktorá je hodnotená ako jedna z najťažších. Ak to zvládnete, budete patriť medzi 1 % ľudí s orlím zrakom!

Vizuálny test: „Koľko zámkov je na tomto obrázku otvorených?

Skôr ako začneme, mali by ste vedieť, že 99 % ľudí, ktorí sa pokúšali vyriešiť túto vizuálnu úlohu, zlyhalo. Podarilo sa to len malej menšine, ktorá na to vyzdvihla svoj zmysel pre detail. Zostali pokojní a sústredení, a čo je najdôležitejšie, boli metodickí. Dokážete nájsť správnu techniku na zvládnutie tejto skúšky? Dokážte to teraz!

Vašou úlohou bude identifikovať všetky otvorené zámky na nasledujúcom obrázku. Nižšie máte zámky s číslami 31 až 70. Nepozastavujte sa nad týmito číslami, pretože slúžia len na identifikáciu zámkov. Namiesto toho sa pozrite na jednotlivé zámky a pokúste sa nájsť tie, ktoré sú otvorené. Koľko ich je? Na ich nájdenie máte 30 sekúnd. Je to na vás!

Čtěte také  IQ test: Len pre pozorovateľov a pedantných, nájdite 12 rozdielov za menej ako 30 sekúnd
© scpen

 

Odpovede na vizuálny kvíz

Je čas odhaliť riešenie tohto vizuálneho kvízu. Ako ste dopadli? Stačilo vám 30 sekúnd? Myslíte si, že patríte medzi 1 % najlepších alebo nie? Odpoveď nájdete teraz!

Riešenie

V tejto sade očíslovaných zámkov sú celkovo dva otvorené zámky. Sú to zámky číslo 35 a číslo 54.

© scpen

 

Našli ste otvorené zámky? Ak áno, gratulujeme! Vo všetkom, čo robíte, môžete dôverovať svojim očiam, sú naozaj veľmi ostré. Ak ste nedokázali identifikovať 2 otvorené zámky, potom patríte k 99 % ľudí, ktorí tento test vykonali. Nenechajte sa odradiť, pretože výkon svojich očí môžete vždy zlepšiť. Zaujíma vás, ako to urobiť? Prejdite na našu webovú stránku a pravidelne vykonávajte očné testy. S praxou budete prekvapení vlastnou kapacitou očí.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.