Accueil » Novinky » Vizuálna výzva: dokážete nájsť pandu ukrytú medzi slonmi?

Vizuálna výzva: dokážete nájsť pandu ukrytú medzi slonmi?

Vyzývame vás, aby ste túto vizuálnu výzvu zvládli za 15 sekúnd. Dokážete to?

Opäť vám ponúkame novú vizuálnu výzvu, pri ktorej si môžete otestovať svoju myseľ a koncentráciu pomocou nového cvičenia pre oči.

Pri tejto príležitosti ste si určite všimli, že máme zmätočný obrázok, ktorý je pri pozornom pohľade plný slonov rôznych farieb: hnedý, žltý, sivý, biely… Čo robiť? Nájdite nebojácnu pandu ukrytú medzi všetkými týmito slonmi. Ste pripravení? Možno si budete chcieť vziať okuliare, aby ste si zaostrili zrak, alebo trochu žmurkať, aby ste si pripravili oči, pretože to budete musieť urobiť v priebehu niekoľkých sekúnd. Riešenie nájdete na konci, ak ho budete potrebovať.

Nájdite pandu medzi slonmi za 15 sekúnd!

Boli ste úspešní? Ak je odpoveď „nie“, nemusíte sa obávať. Sústreďte sa, pozrite sa na obrázok ešte raz a zapamätajte si, aké farby majú pandy, to vám pravdepodobne veľmi pomôže hľadať v správnej oblasti… ste pripravení?

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte orlie oči, nájdite slovo Koruna za 15 sekúnd

Riešenie

Ak nakoniec šťastnú pandu nenájdete, nemusíte sa obávať. Nachádza sa na pravej strane ilustrácie, smerom k stredu obrázka. Líši sa najmä tým, že jeho uši nie sú dlhé, ale okrúhle a čierne, a jeho rypák nemá chobot. Ak máte pochybnosti, odpoveď nájdete na obrázku nižšie.

Bavili ste sa? Túto vizuálnu výzvu môžete zdieľať so svojimi priateľmi alebo objaviť niektorú z našich ďalších vizuálnych výziev bez toho, aby ste ukončili zábavu.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.