Accueil » Novinky » Vizuálna výzva: Iba 2 % žiakov sa podarilo nájsť ananás. Podarí sa vám splniť túto výzvu?

Vizuálna výzva: Iba 2 % žiakov sa podarilo nájsť ananás. Podarí sa vám splniť túto výzvu?

Toto je EXTRÉMNA výzva, ktorú zvládnu len tí najlepší pozorovatelia!

Čo keby sme si dnes otestovali vaše pozorovacie schopnosti? Pripravte sa na to, že tento veľmi náročný test bude výzvou pre vaše vizuálne schopnosti a schopnosť sústrediť sa! Skôr ako nasadíte vážnu a sústredenú tvár, nezabudnite, že tento test zraku nie je lekárska prehliadka. Je to zábavná výzva, ktorá vám umožní zabaviť sa a potom otestovať kvalitu svojho zraku! Ste pripravení?

Test zraku: „Dokážete nájsť ananás v kuchyni?

Zraková ostrosť je jedným z kritérií dobrého zraku. A podľa dnešnej výzvy na vysokej úrovni majú ostrý zrak len 2 % ľudí, ktorí sa zúčastnili testu zraku. A čo vy? Ste dobrý pozorovateľ alebo patríte medzi 98 % používateľov internetu, ktorí v tomto teste postrehu na vysokej úrovni neuspeli?

Na obrázku nižšie je zobrazený roh kuchyne. Vidíte na ňom potraviny, kuchynské náčinie a iné kuchynské výrobky. V tejto miestnosti vyzerá všetko upratané. Majiteľka tejto krásnej kuchyne však nemôže nájsť ananás, ktorý chce pripraviť. Vašou úlohou je nájsť ananás vo veľmi krátkom čase. Máte na to 7 sekúnd!

Čtěte také  IQ test: Ak ste CRACK, všimnite si 6 rozdielov: Úlohou prešlo len 1 % ľudí.
© scpen

 

IQ test: správna odpoveď

7 sekúnd uplynulo! Zdal sa vám vizuálny test naozaj zložitý, alebo bola táto hádanka pre vás hračkou? Ak ste našli ananás, gratulujeme! Máte vynikajúcu zrakovú ostrosť. Aký je to pocit vedieť, že patríte k menšine ľudí, ktorí úspešne zvládli túto extrémnu výzvu? Mali by ste byť hrdí!

Ak ste, žiaľ, nedokázali nájsť polohu ananásu, zrakovú výzvu ste nezvládli. Ak ste ho našli po uplynutí 7 sekúnd, je to to isté! Naša rada znie: častejšie stimulujte svoju zrakovú ostrosť, aby ste si zlepšili zrak. Zvážte aj prijímanie výziev s časovým limitom, aby ste si na toto obmedzenie natrénovali koncentráciu a mozog.

Je čas povedať vám, kde bol ananás.

Riešenie

V skutočnosti je ananás na vrchu sporáka, priamo pred vami. Nižšie je riešenie na obrázkoch:

Čtěte také  Ste génius? Potom dokážete tento IQ test vyriešiť bez problémov, však?
© scpen

 

Ak sa vám tento test zdal zábavný, nezabudnite sa oň podeliť so svojimi priateľmi!

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.