Accueil » Novinky » Vizuálna výzva: Nájdeš pštrosa medzi lamami? Buďte opatrní, na úspech máte len 10 sekúnd!

Vizuálna výzva: Nájdeš pštrosa medzi lamami? Buďte opatrní, na úspech máte len 10 sekúnd!

Máte dobrý pozorovací zmysel? Ak chcete nájsť skrytého pštrosa, majte oči otvorené.

Myslíte si, že ste dostatočne metodický a dôkladný človek na to, aby ste túto novú vizuálnu výzvu zvládli? Ide o test sústredenia, ktorý vám umožní otestovať vašu vizuálnu obratnosť a schopnosť sústrediť pozornosť. Nie je to ani zďaleka jednoduchá hádanka. Uspieť môžu len tí, ktorí majú potrebné zručnosti.

Zamerajte sa na vizuálny test a na to, čo robiť

V tomto teste musíte byť o krok vpred. Aby ste to mohli urobiť, musíte sa dostať do kondície. Chvíľu sa sústreďte. V ideálnom prípade by ste sa mali izolovať a vzdialiť sa od hluku. To vám umožní dôkladnejšie preskúmať každý detail. Ak ste pripravení, urobte test a dokončite ho.

Pozývame vás, aby ste si pozreli obrázok. Je to krásna prírodná krajina, kde stojí viac ako jedna lama. Uprostred týchto juhoamerických veľblúdov je dobre ukrytý pštros.

Čtěte také  IQ test: Ak dokážete nájsť trojmiestny kód za menej ako 40 sekúnd, ste považovaný za génia!
© Kulturologia

 

Vašou úlohou je určiť presnú polohu tohto obrovského vtáka. Ak máte oči jastraba, okamžite ho nájdete. V tomto teste sme preto stanovili časový limit 10 sekúnd, aby sme vám to trochu skomplikovali. Je to dobrý spôsob, ako identifikovať vyzývateľov, ktorí porážajú ostatných.

Našli ste pštrosa? Zistite, ako vykonať vizuálny test!

Podarilo sa vám po 10 sekundách spozorovať pštrosa? Ak áno, blahoželáme vám. Ak nie, pozývame vás, aby ste ho hľadali znova, kým ho nenájdete. Ak napriek opakovaným pokusom máte pocit, že sa vám nepodarilo nájsť zviera, nie je to na obavu. Máte právo priznať porážku. My sme vám však poskytli riešenie tejto vizuálnej hádanky. To vám pomôže určiť detaily, ktoré unikli vašej pozornosti. Pštros sa skrýva na pravej strane obrázka, mierne za lamou vo štvrtom pláne. Jasne vidíte jeho dlhý krk, ktorý trčí priamo hore.

Čtěte také  Optická ilúzia Rozpoznajte rozdiel v obrázku Puzzle: Dokážete nájsť rozdiel medzi dvoma obrázkami do 18 sekúnd?
© Kulturologia

 

Ak chcete tento druh testu zvládnuť na prvý pokus, musíte zapracovať na svojej vizuálnej obratnosti a dôkladnosti. Kulturologia vám preto ponúka možnosť objavovať ďalšie výzvy. Budete môcť trénovať a zároveň sa zabávať. Potom môžete zvýšiť úroveň koncentrácie a presnosť svojho videnia. Ak sa vám táto výzva páči, neváhajte sa o ňu podeliť so svojimi priateľmi a rodinou.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.