Accueil » Novinky » Vizuálna výzva: nájdite zubnú kefku ukrytú v miestnosti do 30 sekúnd

Vizuálna výzva: nájdite zubnú kefku ukrytú v miestnosti do 30 sekúnd

Vizuálna hádanka na precvičenie mentálnych a vizuálnych schopností: na nájdenie predmetu máte 30 sekúnd.

Dnes vám ponúkame vizuálnu výzvu, pri ktorej sa dobre zabavíte a zároveň si precvičíte svoje vizuálne a mentálne schopnosti. Ste pripravení?

Tentoraz musíte nájsť bielu zubnú kefku ukrytú v miestnosti, ale nebude to ľahké, pretože vás môže zmiasť veľa predmetov a máte časový limit 30 sekúnd.

Vizuálna výzva: nájsť zubnú kefku

Ak uplynie 30 sekúnd a vy nemôžete nájsť zubnú kefku, tu je nápoveda: ak budete venovať pozornosť kníhkupcovi, nájdete ju.

Ak to viete, venujte ďalších 10 sekúnd tomu, aby ste sa pokúsili predmet nájsť. Ak si chcete overiť svoju odpoveď alebo si pozrieť riešenie hádanky, necháme vám ho nižšie.

Riešenie vizuálnej výzvy

Veľmi klzká kefa! Ak sa vám táto vizuálna výzva páčila, podeľte sa o ňu so svojou rodinou a priateľmi, aby sa aj oni mohli dobre zabaviť.

Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Iba detektívne mozgy nájdu slovo Gravy medzi hrobmi za 18 sekúnd

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.