Accueil » Novinky » Vizuálna výzva: Otestujte si svoje pozorovacie schopnosti, na nájdenie ananásu máte 10 sekúnd.

Vizuálna výzva: Otestujte si svoje pozorovacie schopnosti, na nájdenie ananásu máte 10 sekúnd.

Nájdete v tomto vizuálnom teste v krátkom čase ananás ukrytý medzi slonmi?

Myslíte si, že dokážete prekonať všetky vlečné lode, ktoré si vyskúšali túto novú vizuálnu výzvu? Dokážete poraziť čas a dokázať, že ste najlepší? Na sociálnych sieťach sa všetci zhodujú, že ide o mimoriadne náročný test. Len 3 % z tých, ktorí sa o to pokúsili, uspeli v časovom limite. Budete mať vzhľadom na toto nízke percento odvahu to vyskúšať? Bude to dobrá príležitosť otestovať si svoju vizuálnu zdatnosť, ale aj dobre sa zabaviť.

Pravidlá hry: podmienky nájdenia ananásu

Cieľom tohto vizuálneho testu je nájsť obrázok ananásu. Je dobre ukrytý medzi dvoma slonmi uprostred rozruchu a na prvý pohľad ho nebude ľahké nájsť. Okrem toho máte časový limit 10 sekúnd. To robí túto výzvu ešte náročnejšou, ale vzrušujúcou. Tento závod s časom vás bude stresovať.

Práve tu však môžete niečo zmeniť. Namiesto toho, aby ste pri odpočítavaní stratili nervy ako ostatní účastníci tréningu, venujte čas sústredeniu. Ak musíte, izolujte sa v tichom kúte a sústreďte svoju pozornosť. Umožní vám to ostrejší pohľad a lepšie rozlíšenie klamlivých detailov obrazu.

Čtěte také  Vizuálna výzva: dokážete nájsť pandu ukrytú medzi slonmi?

Potrebujete nápovedu?

Ak sa vám to podarí hneď na prvýkrát, pridáte sa k 8 % ľudí, ktorí túto úlohu vyriešili bez pomoci a bez nápovedy. Nie vždy je však jednoduché zmestiť sa do časového limitu 10 sekúnd. Ak chcete byť vytrvalí a pokúsiť sa dokončiť túto výzvu, dáme vám nápovedu. Ak sa pozriete na obrázok, jasne vidíte, že na ňom nie sú žiadne žiarivo žlté tropické plody. Musíte použiť svoju predstavivosť. Ak to nie je farbou, musí to byť siluetou. Okrem ostrosti zraku musíte mať aj trochu fantázie, aby ste ananás našli.

Odpoveď na vizuálnu výzvu pre tých, ktorí neuspeli

Napriek nápovede, ktorú sme vám dali, nedokázali ste nájsť ananás ukrytý medzi pachydermami? Nemajte obavy, pretože my máme odpoveď. Je na prednej nohe slona na ľavej strane. Teraz už viete, aký detail ste prehliadli, čo vám zabránilo absolvovať tento vizuálny test. Ak vás táto výzva pobavila, máme pre vás niekoľko ďalších návrhov. Zamestnajú vás vo voľnom čase, ale zároveň vám pomôžu rozvíjať vaše vizuálne a kognitívne schopnosti. Túto vizuálnu hádanku môžete zdieľať aj so svojimi priateľmi a rodinou a vyzvať ich, aby sa zapojili.

Čtěte také  Test osobnosti: Vyberte si jedno z úst a zistite viac o svojej osobnosti.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.