Accueil » Novinky » Vizuálna výzva: Sú tu 3 prasatá bez klobúkov. Dokážete ich nájsť za menej ako 10 sekúnd?

Vizuálna výzva: Sú tu 3 prasatá bez klobúkov. Dokážete ich nájsť za menej ako 10 sekúnd?

Ak sa chcete zabaviť a zároveň otestovať svoje vizuálne schopnosti, ste na správnom mieste.

Ponorte sa do sveta hádaniek a zábavy s našimi rôznymi vizuálnymi testami. Objavte inú stránku svojich vizuálnych schopností tým, že sa pokúsite vyriešiť test, ktorý vám dnes ponúkame.

Ako test funguje?

Máte menej ako 10 sekúnd na to, aby ste našli prasatá, ktoré nemajú na hlave párty klobúky. Otestujte si svoje schopnosti a koncentráciu. Podarí sa vám nájsť ich úkryty?

Malá nápoveda k nájdeniu 3 prasiat bez klobúkov

Vieme, že táto vizuálna výzva je pomerne zložitá. Takže tu je malá nápoveda pre vás. Prasatá bez klobúkov sú od seba vzdialené. Nie sú blízko stredu obrazu. Aby ste vedeli, kde začať hľadať. Teraz pokračujte v hľadaní a skúste to o ďalších 10 sekúnd.

Odpoveď na hádanku

Kde sa skrývali tri prasiatka? Začnime pravou stranou obrázka, prvé prasa bez klobúka je vpravo hore. Sotva vidíme jeho ucho. Druhé prasa je vpravo dole. Z prvého prasaťa je to ľahko vidieť. Posledný je na ľavej strane obrázka, trochu uprostred. V ruke drží pohár napoly naplnený mliekom.

Čtěte také  Optická ilúzia Mozgový test: Ak máte jastrabie oči, nájdite slovo Drahý medzi jeleňmi za 12 sekúnd

Podarilo sa vám nájsť správnu odpoveď?

Výborne, ste rýchly a veľmi dôkladný človek. Máte náskok pred ostatnými používateľmi internetu, ktorým sa to nepodarilo na prvý pokus. Na našej stránke na vás čakajú aj ďalšie výzvy a neváhajte predložiť svoje kognitívne vlastnosti.

Ak ste nenašli odpoveď, nebojte sa, pretože vás čaká ešte veľa úloh a dúfame, že sa čoskoro uvidíme.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.