Accueil » Novinky » Vizuálny test: 7 sekúnd vášho času! Ktorý strom sa na obrázku najviac líši?

Vizuálny test: 7 sekúnd vášho času! Ktorý strom sa na obrázku najviac líši?

Ste výnimoční, ak dokážete vyriešiť túto hádanku za 7 sekúnd?

Intelektuálne schopnosti človeka sú výsledkom správneho fungovania mozgu. Bolo navrhnutých niekoľko testov, ktoré pomáhajú tomuto orgánu vyvíjať sa, byť ostrým a citlivým. Táto výzva je hlavne o rýchlosti. Vyskúšajte si to a zistite svoj limit.

Sedem sekúnd na nájdenie atypického stromu

Na tomto obrázku je 45 stromov, ktoré na prvý pohľad vyzerajú rovnako. Všetky sú zelené s hnedým kmeňom. Je tu však jeden zvláštny, ktorý sa svojím tvarom líši od ostatných.

 

Tento strom musíte nájsť za 7 sekúnd. Je to veľmi rýchle, takže skôr ako začnete, urobte si pohodlie na pokojnom mieste.

Ide o cvičenie, ktoré si vyžaduje maximálnu koncentráciu v krátkom čase. Testuje vaše pozorovacie schopnosti.

A atypický strom bol…

Ak ste našli anomáliu, blahoželáme vám! Ste výnimočný človek s veľkou inteligenciou.

Ak ste nenašli odpoveď, nevadí. Túto výzvu zvládlo len málo ľudí. Na jednej strane je stromov veľa a sú zdanlivo rovnaké, na druhej strane ste mali len 7 sekúnd na nájdenie votrelca. V tomto čase máme tendenciu prehliadnuť niektoré detaily. Nebojte sa, riešenie je nasledovné.

Čtěte také  Vizuálny test: Kde presne sa na obrázku nachádza tieň vtáka? Vyriešte túto hádanku za menej ako 10 sekúnd.

Iné testy vám dávajú viac času na premýšľanie alebo jednoducho nestanovujú časový limit. Umožnia vám zbystriť zrak, venovať pozornosť detailom.

A ak sa chcete posunúť ďalej alebo hľadáte ešte náročnejšie výzvy, neváhajte si urobiť testy optických ilúzií.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.