Accueil » Novinky » Vizuálny test: 7 sekúnd vášho času! Ktorý strom sa na obrázku najviac líši?

Vizuálny test: 7 sekúnd vášho času! Ktorý strom sa na obrázku najviac líši?

Ste výnimoční, ak dokážete vyriešiť túto hádanku za 7 sekúnd?

Intelektuálne schopnosti človeka sú výsledkom správneho fungovania mozgu. Bolo navrhnutých niekoľko testov, ktoré pomáhajú tomuto orgánu vyvíjať sa, byť ostrým a citlivým. Táto výzva je hlavne o rýchlosti. Vyskúšajte si to a zistite svoj limit.

Sedem sekúnd na nájdenie atypického stromu

Na tomto obrázku je 45 stromov, ktoré na prvý pohľad vyzerajú rovnako. Všetky sú zelené s hnedým kmeňom. Je tu však jeden zvláštny, ktorý sa svojím tvarom líši od ostatných.

 

Tento strom musíte nájsť za 7 sekúnd. Je to veľmi rýchle, takže skôr ako začnete, urobte si pohodlie na pokojnom mieste.

Ide o cvičenie, ktoré si vyžaduje maximálnu koncentráciu v krátkom čase. Testuje vaše pozorovacie schopnosti.

A atypický strom bol…

Ak ste našli anomáliu, blahoželáme vám! Ste výnimočný človek s veľkou inteligenciou.

Ak ste nenašli odpoveď, nevadí. Túto výzvu zvládlo len málo ľudí. Na jednej strane je stromov veľa a sú zdanlivo rovnaké, na druhej strane ste mali len 7 sekúnd na nájdenie votrelca. V tomto čase máme tendenciu prehliadnuť niektoré detaily. Nebojte sa, riešenie je nasledovné.

Čtěte také  IQ test: Nájdite skrytý klobúk za 8 sekúnd: v tejto KOMPLEXNEJ vizuálnej úlohe uspeli iba 2 %.

Iné testy vám dávajú viac času na premýšľanie alebo jednoducho nestanovujú časový limit. Umožnia vám zbystriť zrak, venovať pozornosť detailom.

A ak sa chcete posunúť ďalej alebo hľadáte ešte náročnejšie výzvy, neváhajte si urobiť testy optických ilúzií.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.