Accueil » Novinky » Vizuálny test: Dokážete nájsť písmeno S? Len dobrí pozorovatelia sa tam dostanú v rekordnom čase.

Vizuálny test: Dokážete nájsť písmeno S? Len dobrí pozorovatelia sa tam dostanú v rekordnom čase.

Chcete si precvičiť mozog? Zabite dve muchy jednou ranou tým, že si to uvedomíte túto vizuálnu výzvu. S dnešnou hádankou budete skutočne schopní zostať aktívny a stimulovať svoj mozog pri meraní svojho zmyslu pre pozorovanie a vašich vizuálnych schopností. Akceptujete toto? výzva ?

Vizuálny test: „Nájdite písmeno S skryté medzi číslami 5.“

Test ďalší vizuál je mimoriadne náročný a dosť náročný. Ak chcete zvíťaziť, ukážte koncentráciu a trpezlivosť. Zmobilizujte aj svoj orlí zrak, aby vám nič neušlo v detailoch. Vedeli by ste?

In obrázok nižšie, budete čeliť stovkám číslic 5. Na prvý pohľad je v tejto dávke iba 5 číslic. Ale ak by to tak naozaj bolo, táto výzva je zbytočná. Vskutku, okrem týchto mnohých 5-iek existuje písmeno S, ktoré sa vkradlo do tohto obrázku. Vašou výzvou potom bude nájsť ju. Máte na to 15 sekúnd času.

Čtěte také  Test pozorovacích schopností: Ak máte orlie oči Nájdite číslo 3254 medzi 3954 za 6 sekúnd?

© Legrisou.fr

Si pripravený ? Hrať!

IQ test: správna odpoveď

Keďže obtiažnosť tejto vizuálnej hádanky je pomerne vysoká, počet ľudí, ktorí ju dokázali vyriešiť, je menší. Preto, ak sa vám podarilo nájsť písmeno S, musíte byť hrdí a spokojní, že patríte medzi najlepších. Potom ste dobrý pozorovateľ! Na zdravie!

Ale ak si nevyriešil hádanku, neznamená to, že si zlý. Zo svojho zlyhania môžete vydedukovať len nedostatok koncentrácie a postrehu. Je možné, že práve ten pridelený čas vám zlyhal. Potom musíte pracovať na rýchlosti reflexie a pozorovania.

Správnu odpoveď na túto vizuálnu hádanku nájdete nižšie..

Riešenie

Písmeno S ste museli nájsť je vlastne druhý riadok zdola a štvrtá pozícia počítaná zľava. Bolo ťažké ho nájsť, pretože má takmer identický tvar s číslom 5 a samozrejme, aby ho bolo ešte ťažšie nájsť, má rovnakú farbu ako číslo 5.

Čtěte také  Test osobnosti: výber, ktorý urobíte, odhalí dôležitý aspekt vašej osobnosti!

© Legrisou.fr

Páčil sa vám dnešný IQ test? Ak sa vám táto výzva páčila, pozvite k tomu aj svojich blízkych. Zdieľajte s nimi odkaz prostredníctvom sietí. A ak si chcete IQ testy zopakovať, nájdete ich na našej stránke. Neváhajte ho navštíviť.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.