Accueil » Novinky » Vizuálny test: Dokážete nájsť polovicu každej čokolády za menej ako 30 sekúnd?

Vizuálny test: Dokážete nájsť polovicu každej čokolády za menej ako 30 sekúnd?

Vykonajte tento test a zistite svoju úroveň analýzy a pamäte.

V dnešnom cvičení sa objavuje čokoláda. Určite viete, že čokoláda má pôsobivé účinky na naše intelektuálne schopnosti?

Dnes vám ponúkame ďalší dôvod, prečo sa o tento produkt neochudobniť. Nedávny americký výskum naznačuje, že flavanoly v kakau môžu prispieť k posilneniu pamäti tým, že spomaľujú prirodzenú stratu pamäti súvisiacu s vekom. Predtým, ako si ho doprajete, nezabudnite najprv dokončiť tento test.

Ktoré časti čokolády sa k sebe hodia?

Tento test je navrhnutý tak, aby bol prístupný každému bez ohľadu na vek alebo intelektuálnu úroveň. Stačí len trochu zdravého rozumu a inteligencie, aby ste zistili, ktoré tyče sa k sebe hodia.

Tento test je jednoduchý spôsob, ako posúdiť vaše analytické a priestorové vnímanie. Stačí, ak si precvičíte svoje analytické a vizualizačné schopnosti.

Ak tento test zvládnete za menej ako 30 sekúnd, ste rýchly mysliteľ. Vyzvite sa na hľadanie ekvivalentných tvarov a nastavte časovač.

Čtěte také  Optická ilúzia Mozgová výzva: Ak máte bystré oči, nájdite slovo ryža za 10 sekúnd
© Kulturologia

Ako viete, ktoré časti do seba zapadajú?

Tento test je založený na princípe skladačiek. Jediné, čo musíte urobiť, je poskladať tvary k sebe. Toto cvičenie je preto veľmi jednoduché a má hravý účel.

Týmto cvičením, ktoré je prístupné pre každého, môžete stimulovať svoj mozog sami alebo v skupine.

Ak chcete poskladať všetky dieliky, musíte sa najprv pozrieť na hlavný dielik a spočítať počet dielikov, ktoré obsahuje.

Potom, ako ste si možno všimli, je potrebné doplniť 16 čokoládových štvorcov. Musíte preto nájsť dve doplnkové tyče, celkovo je ich 8.

Úloha je jednoduchá: predstavíte si bar a pokúsite sa nájsť ten, ktorý k nemu patrí. Buďte opatrní, niektoré tvary vyzerajú rovnako a môžu byť mätúce. Na pomoc si budete musieť spočítať celkový počet štvorcov.

Pozývame vás, aby ste klikli na „Ďalej“ a našli riešenie na ďalšej stránke.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.