Accueil » Novinky » Vizuálny test: Dokážte, že máte vysoké IQ tým, že nájdete 12 rozdielov za menej ako 40 sekúnd!

Vizuálny test: Dokážte, že máte vysoké IQ tým, že nájdete 12 rozdielov za menej ako 40 sekúnd!

Vizuálne testy sú vynikajúcim spôsobom stimulácie rýchlosti a zrakovej ostrosti. Pomáhajú trénovať koncentráciu a pamäťové schopnosti a sú mimoriadne zábavné.

Dnes vám ponúkame hru veľmi zábavné: nájdite 12 rozdielov medzi dvoma obrázkami sushi za menej ako 40 sekúnd. Táto stránka test vyžaduje veľkú pozornosť a sústredenie na rýchle nájdenie všetkých rozdielov.

Foto: © Legrisou.fr

Nie je to len pre deti, ale pre každého, kto sa chce zabaviť a využiť svoje vizuálne schopnosti. Tak čo, ste pripravení na túto výzvu? Poďme na to !

Aby ste našli 12 rozdielov medzi obrázkami, musíte sa sústrediť a pozorne pozorovať. Ak sa vám nepodarilo nájsť všetky rozdiely, prejdite nižšie, kde si ich môžete pozrieť.

Vedeli ste, že?

Sushi Sushi pochádza z Japonska. Vyrába sa z ryže, zvyčajne v kombinácii so surovými rybami, morskými riasami a zeleninou. Sushi je japonský výraz pre „jedlo s ryžou“.

Čtěte také  Optická ilúzia Nájdi rozdiel: Ak máte orlie oči, nájdite rozdiel medzi dvoma obrázkami do 15 sekúnd?

Hoci sa so suši najčastejšie spájajú surové ryby, existujú aj varianty bez rýb, ktoré obsahujú celý rad ingrediencií, napríklad zeleninu, vajcia a varené morské plody. Suši sa môže podávať teplé alebo studené a konzumuje sa so špeciálnymi omáčkami, ako je sójová omáčka alebo majonéza. Zdroj:

Výzva prijatá

Fanúšikovia tohto testu prijali výzvu na výbornú! Za menej ako 40 sekúnd našli všetkých 12 rozdielov medzi dvoma predloženými obrázkami. Pre tých, ktorí boli pomalší, nasledujúci obrázok im umožní vidieť všetky rozdiely. Tak čo, ste pripravení na ďalšiu výzvu?

Foto: © Legrisou.fr

Zdieľať hru na svojich sociálnych sieťach, aby ste zvýšili viditeľnosť svojej značky a získali väčšiu expozíciu. Sociálne médiá sú silnou platformou, na ktorej ľudia objavujú a zdieľajú obsah so svojimi priateľmi a rodinou. To znamená, že ľudia môžu zdieľať vašu hru vo väčšej mierečo vám pomôže osloviť širšie publikum.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.