Accueil » Novinky » Vizuálny test: Na obrázku sú ukryté 4 kohúty a jablko. Máte 20 sekúnd

Vizuálny test: Na obrázku sú ukryté 4 kohúty a jablko. Máte 20 sekúnd

Vyriešením tohto mimoriadne náročného vizuálneho testu si overíte, akí ste dôkladní a pozorní.

Test, ktorý vám dnes navrhneme, nezvládlo mnoho ľudí. Je to skutočne mimoriadne náročná výzva. Len niekoľko ľudí dokázalo prísť so správnym riešením. Patríte medzi túto malú skupinu géniov?

Ako môžete efektívne vyriešiť tento náročný vizuálny test?

Vašou úlohou je pozorne si prezrieť obrázok s množstvom moriakov. Mali by ste vedieť, že na obrázku sú ukryté štyri kohúty a jablko. Je na vás, aby ste našli, kde sa tieto skryté prvky nachádzajú. Na vyriešenie tohto vizuálneho testu máte 20 sekúnd.

Preto si radšej zaobstarajte stopky, aby ste nepremeškali ani sekundu. Musíte sa tiež sústrediť a dávať pozor. Na vyriešenie tejto vizuálnej výzvy sa dokonca odporúča byť na tichom a pohodlnom mieste.

Riešenie: umiestnenie 4 kohútov a skrytého jablka

Ak si obrázok prezriete na prvý pohľad, zdá sa, že nič neskrýva. Ak sa však na obrázok pozriete pozorne, zistíte, kde sú ukryté.

Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Nájdete nepárnu čučoriedku za 12 sekúnd?

Prvý kohút je mierne napravo od tekvice, ktorá je mierne vľavo. Druhý vták je mierne nad kačicou a tekvicou, ktoré sú vľavo dole od tekvice. Tretí je umiestnený uprostred takmer dole a posledný uprostred, ale prilepený na pravej strane obrázka.

Pokiaľ ide o jablko, je ukryté nad chvostom moriaka. Nachádza sa vpravo hore na obrázku. Podarilo sa vám nájsť skryté prvky? Pozrite sa na odpoveď prostredníctvom tohto obrázka, aby ste ich lepšie našli.

Podarilo sa vám vyriešiť túto mimoriadne náročnú vizuálnu výzvu?

Ak sa vám podarilo nájsť skryté prvky za menej ako 20 sekúnd, znamená to, že ste veľmi dobrí. Ak nie, potom ste pravdepodobne vyšli z praxe. Preto neváhajte vykonať viac testov, aby ste si precvičili a vycibrili myseľ a zrak.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.