Accueil » Novinky » Vizuálny test: na rozlíšenie 10 rozdielov medzi dvoma žirafami je potrebná mimoriadna presnosť.

Vizuálny test: na rozlíšenie 10 rozdielov medzi dvoma žirafami je potrebná mimoriadna presnosť.

Vyskúšajte si svoje pozorovacie schopnosti v tomto vizuálnom teste!

Mysleli ste si, že ste osoba orientovaná na detaily? Táto rozdielová hra vám to pomôže zistiť. Ak máte voľný čas alebo sa potrebujete trochu rozptýliť, teraz je ideálny čas vyskúšať túto hru na pozorovanie a presnosť. Počas zábavy používajte svoj mozog a zmysly na vyriešenie úlohy dňa. Môžete vyzvať svojich priateľov a kolegov, aby ste sa ešte viac zabavili. Ste pripravení? Pokyny nájdete v nasledujúcom odseku.

IQ test: „Identifikujte 10 rozdielov medzi dvoma žirafami

Nenechajte sa oklamať, ak si myslíte, že hry s chybami sú len pre deti. V skutočnosti existujú vizuálne testy pre dospelých, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše intelektuálne schopnosti zábavnou formou. Tak je to aj v prípade návrhu, ktorý dnes predkladáme. Okrem toho vám táto vizuálna výzva umožní zistiť o niečo viac o vašej úrovni inteligencie.

Čtěte také  IQ test: Akou cestou sa musí táto hladná opička dostať k banánom? Pomôžte mu!

V tomto vizuálnom teste budete požiadaní, aby ste identifikovali rozdiely medzi dvoma na prvý pohľad rovnakými obrázkami. Pozorne si prezrite dva obrázky žiráf nižšie.

V skutočnosti je medzi nimi 10 rozdielov. Na nájdenie všetkých máte len 30 sekúnd. Dávajte si pozor, nesmiete si vziať sekundu navyše ani podvádzať, inak by hra stratila zmysel. Ak chcete mať všetky šance na svojej strane, pred spustením časovača sa chvíľu sústreďte.

IQ test: odpovede na výzvu

30 sekúnd uplynulo! Našli ste 10 rozdielov medzi týmito dvoma snímkami alebo bol časový limit pre vás príliš veľkým tlakom? Ak áno, gratulujeme! Váš úspech odráža vašu dôkladnosť. Na druhej strane, ak ste nenašli správne odpovede, neznepokojujte sa, pretože vždy sa môžete zlepšiť a venovať väčšiu pozornosť aj tým najmenším detailom. Aby ste to dokázali, cvičte každý deň. Odporúčame vám, aby ste sa zúčastňovali každodenných vizuálnych výziev, ktoré ponúkame na našej stránke.

Čtěte také  Máte röntgenový zrak, ak dokážete spozorovať zvláštnu ružu za 8 sekúnd

Riešenie: Pozrite si obrázok nižšie, kde nájdete správne odpovede. V skutočnosti bolo 10 chýb :

  • Prítomnosť dážďovky na konári vpravo hore,
  • Farba žirafieho chvosta,
  • Mrak na jeho dlhom krku,
  • Úroveň škvŕn na nohách žirafy,
  • Púčiky kvetov na kríku vpravo,
  • Stred ružového kvetu vľavo,
  • Vzory na krídlach ružového motýľa,
  • Miesto na strome vľavo,
  • Existencia tretej vetvy na strome vľavo.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.