Accueil » Novinky » Vizuálny test: Nájdite chýbajúce číslo v tejto postupnosti od 1 do 100 za 60 sekúnd

Vizuálny test: Nájdite chýbajúce číslo v tejto postupnosti od 1 do 100 za 60 sekúnd

Máte dostatok zraku, aby ste našli chýbajúce číslo?

Dnešný test je výlučne vizuálny. Budete musieť nájsť chýbajúce číslo v sérii. Vedeli ste, že videnie je pre človeka také dôležité, že využíva viac ako polovicu kapacity mozgu?

Niektorí ľudia napríklad zatvárajú oči, aby sa lepšie sústredili. Pri dnešnom zrakovom teste budete musieť otvoriť pravé oko. Podarí sa vám nájsť chýbajúce číslo v tomto rade od 1 do 100 za menej ako 60 sekúnd?

© Kulturologia

 

Využite svoje vizuálne schopnosti

Tento test je jednoduchý, ale na jeho úspešné zvládnutie sa musíte aktívne sústrediť. Musíte využiť všetky svoje vizuálne schopnosti a veľmi rýchlo analyzovať. Je prístupný pre každého. Dávajte pozor, aby ste neprekročili časový limit, ktorý je hlavnou obtiažnosťou hry: tento test musíte dokončiť za 60 sekúnd.

Tento vizuálny test je podnetnou výzvou, ktorá môže zlepšiť vašu schopnosť sústrediť sa, ale rozvíja aj vaše pozorovacie schopnosti. Vyzvite sa a ak nebudete mať odpoveď, stretneme sa na ďalšej strane.

Čtěte také  Logická výzva: Otestujte si svoje IQ a nájdite 3-miestny kód za menej ako 20 sekúnd!

Ako nájdete chýbajúce číslo?

Ak chcete nájsť chýbajúce číslo za menej ako 60 sekúnd, budete musieť byť rýchli, a to veľmi rýchli. Tento test bol navrhnutý tak, aby ste sa po ceste stratili, ak sa nebudete sústrediť.

Ak chcete v tomto cvičení uspieť, musíte si v prvom rade povedať, že ide o zábavný test a že jeho cieľom je predovšetkým pobaviť vás. Nestresujte sa, dáme vám niekoľko tipov, ako ho úspešne zvládnuť.

Po prvé, ako ste si všimli, čísla sú rôznych veľkostí a farieb, to je úplne zámerné. Nezaoberajte sa týmto detailom, je tu len preto, aby vás zmiatol.

Po druhé, nesnažte sa v tomto teste hľadať žiadnu logiku. Čísla boli umiestnené úplne náhodne, nenadväzujú na seba a nemajú žiadne konkrétne poradie. Použite pero alebo prst a ukážte na každé číslo od 1 do 100. To vám výrazne pomôže.
Dodržiavaním týchto tipov sa vám podarí úspešne nájsť chýbajúce číslo.

Čtěte také  Test osobnosti: Ktorý odtlačok prsta je najviac podobný vášmu? Vykonajte test a zistite pôsobivé odhalenia!

Pozývame vás, aby ste klikli na tlačidlo „Ďalej“ nižšie a objavili riešenie na ďalšej strane.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.