Accueil » Novinky » Vizuálny test: Nájdite ihlu v kope sena na tomto obrázku.

Vizuálny test: Nájdite ihlu v kope sena na tomto obrázku.

V tejto novej vizuálnej výzve vás vyzývame, aby ste rozvíjali svoje vizuálne zručnosti

V tejto novej vizuálnej výzve vás vyzývame, aby ste rozvíjali svoje vizuálne schopnosti a úroveň koncentrácie. Táto otázka je doslova založená na starom prísloví „hľadanie ihly v kope sena“. Tento test vás v podstate vyzýva, aby ste našli ihlu v kope sena. Jej absolvovanie preukáže vaše vizuálne schopnosti, ale predovšetkým dokáže, že nič nie je nemožné, ak si na to dáte prostriedky. Nebude to však ľahká skúška.

Hľadanie ihly v kope sena: čo robiť

Ako vidíte, cieľom úlohy je nájsť presnú polohu ihly na obrázku. Stanovte však časový limit 20 sekúnd, aby ste si ho mohli trochu skomplikovať. To vám sťaží úlohu a umožní lepšie zhodnotiť vaše vizuálne schopnosti a schopnosť sústrediť sa.

Reto visual

Myslíte si, že to zvládnete? Dovoľte nám, aby sme vám to uľahčili pomocou nápovedy. Pozorne si prezrite všetko, čo sa týka klbka priadze, a ľahšie nájdete skrytý predmet.

Čtěte také  Test optických ilúzií očí: Dokážete nájsť nepárny hríb za 20 sekúnd?

Aby ste boli v bezpečí, musíte dávať pozor. Nájdite si čas na zhromaždenie myšlienok a sústredenie. Ak musíte, nájdite si pokoj a ticho, aby ste mohli lepšie premýšľať. Vzdiaľte sa od všetkého hluku a rušivých vplyvov, ktoré by mohli narušiť vašu koncentráciu. To vám umožní prejsť každý detail obrázka bez toho, aby ste stratili pozornosť.

Riešenie úlohy sena

Napriek našej nápovede ste nemohli nájsť ihlu? Pomôžeme vám. Od stredu, kde je žltý list, sa pozrite mierne doľava a nahor. Jasne uvidíte ucho ihly. Ihla splýva so žltou farbou slamy. Je vzdialený niekoľko centimetrov od zeleného okrídleného hmyzu na ľavej strane obrázka.

Mysleli ste si, že bude nemožné určiť presnú polohu tohto galantérneho predmetu? Je to oveľa jednoduchšie, ako sa zdá, keď máte otvorené oči. Jediným problémom je zvládnuť to za 20 sekúnd. Ak sa vám tento test páčil, podeľte sa oň so svojimi priateľmi a rodinou. Ďalšie vizuálne testy sú pre vás ďalšou výzvou. Bude to dobrá príležitosť na rozvoj vašich vizuálnych schopností a predovšetkým na to, aby ste sa naučili sústrediť za každých okolností.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.