Accueil » Novinky » Vizuálny test: Nájdite kríž na tomto obrázku

Vizuálny test: Nájdite kríž na tomto obrázku

Vyskúšajte si na chvíľu svoje vizuálne schopnosti pomocou tohto nového testu.

Aby ste začali rok s dobrou náladou, pozývame vás na našu vizuálnu výzvu. Je to skvelý spôsob, ako si uvoľneným a zábavným spôsobom otestovať svoj zrak. Je to tiež dobrý spôsob, ako si otestovať úroveň koncentrácie. Cieľom testu je nájsť na obrázku kríž. Na prvý pohľad sa to zdá jednoduché, ale čoskoro zistíte, že nejde len o vzhľad.

Nájdi kríž: princíp hry

V tomto vizuálnom teste budete musieť pozorovať štvorcový obraz tvorený niekoľkými geometrickými tvarmi. Uprostred týchto tvarov musíte nájsť dokonalý kríž. Musí byť dobre definovaný a mať symetrické okraje. Vaša odpoveď nie je platná, ak je obrázok mierne „krivý“.

Na hľadanie si môžete vyhradiť čas, pretože ide o pomerne zložitú úlohu. Nájdenie predmetu ukrytého medzi riadkami chvíľu trvá. Dáme vám čo najviac času na analýzu čísel a línií na obrázku.

Čtěte také  Matematická hádanka: Otestujte si svoje IQ presunutím iba 2 zápaliek!

Vytvorte si takú pozíciu, aby ste mali väčšiu šancu na úspech. Ak to chcete urobiť, sadnite si do tichého kúta. Držte sa ďalej od všetkých rušivých zvukov a rušivých vplyvov. To vám umožní lepšie sa sústrediť a ľahšie rozoznať kríž. Majte oči otvorené, pretože je ľahké stratiť prehľad o líniách na obrázku.

Vodítko, ktoré vás priblíži k cieľu

Aj keď ste prešli všetky postavy na obrázku, nedokážete rozoznať kríž? Nemajte obavy. Pripravili sme pre vás nápovedu, ktorá vám pomôže ľahšie nájsť kríž. Kríž je veľký a má tenké okraje s viacerými farbami. Nachádza sa uprostred obrázka

Vidíte to? Ak áno, blahoželáme vám. Zvážte zdieľanie tejto výzvy s priateľmi a rodinou, aby ste sa o zábavu podelili. Ak chcete hru spestriť, môžete im určiť časový limit. Tým sa test stane napínavejším a náročnejším. Bude to dobrý spôsob, ako stimulovať ich vizuálne schopnosti.

Čtěte také  Ako zorganizovať valentínsku párty doma?

Na druhej strane, ak by ste úlohu nedokázali vyriešiť, nie je to veľký problém. Znamená to jednoducho, že si musíte precvičiť oči alebo sa naučiť lepšie sústrediť pozornosť. Preto vám odporúčame, aby ste si precvičili svoj zrak pomocou našich ďalších vizuálov. Máme ich na sklade niekoľko, aby si vaše oči zvykli na vizuálne hádanky a pomohli vám zaostriť zrak.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.