Accueil » Novinky » Vizuálny test: Nájdite lietadlo ukryté medzi hviezdicami a morskými riasami

Vizuálny test: Nájdite lietadlo ukryté medzi hviezdicami a morskými riasami

Vyskúšajte si tento vizuálny test a nájdite skryté lietadlo za menej ako 20 sekúnd.

Ak chcete otestovať svoj zrak, odporúčame vám vyskúšať túto novú vizuálnu výzvu. Hľadaním skrytého predmetu si môžete nielen otestovať svoje osobné schopnosti, ale aj trénovať svoj zrak. Navyše je to aj skvelý spôsob, ako sa naučiť lepšie sústrediť. Ak chcete zistiť, ako ste na tom, zistite, čo musíte urobiť v tomto novom vizuálnom teste.

Hviezdicový test: princíp

Táto nová vizuálna výzva spočíva v pohľade na obrázok vytvorený cestovnou kanceláriou Travelbag. Musíte nájsť malé lietadlo uprostred húfu morských hviezdic rôznych veľkostí a morských rias. Objekt je medzi týmito prvkami nenápadne ukrytý, čo tento test viac-menej sťažuje.

Na splnenie tejto úlohy máte časový limit 30 sekúnd. Vďaka tomu je hra náročnejšia a ťažšie ju dokončiť. Iba tí, ktorí majú výborný zrak, budú schopní nájsť malé lietadlo v časovom limite. Musíte mať bystrý zrak, dobrú koncentráciu a predovšetkým trpezlivosť.

Čtěte také  IQ test: Máte 30 sekúnd na to, aby ste zistili, kto zabil profesora!

Nenašli ste lietadlo? Pozrite si našu nápovedu

Hoci ste sa snažili mať oči otvorené, nedokázali ste nájsť presné miesto skrytého predmetu? To nie je problém. Môžete sa pokúsiť nájsť lietadlo o niekoľko sekúnd dlhšie. Tentoraz si vytvorte lepšie podmienky. Vzdiaľte sa od všetkých zdrojov rozptýlenia, najmä od hluku a iných foriem činnosti, ktoré môžu odvádzať vašu pozornosť. Ak musíte, musíte uvažovať o izolácii, ak chcete byť dostatočne sústredení, aby ste uspeli.

Poskytneme vám aj nápovedu, aby ste mali všetky šance na úspech. Okrem toho je lietadlo ukryté uprostred niekoľkých červených ostnokožcov: vedľa jedného veľkého a troch menších.

Riešenie testu

Napriek nápovede a časovému bonusu sa lietadlo nedá nájsť? Nemajte obavy. Poskytneme vám riešenie, aby ste vedeli, ktoré detaily ste „prehliadli“. Lietadlo červenej farby je v strede a úplne vpravo na obrázku. Keď sa na ňu pozriete zblízka, ľahko ju spoznáte, pretože má dve žlté čiary, na rozdiel od hviezd so žltými bodkami.

Čtěte také  Test optických ilúzií očí: Skúste nájsť nepárny balón na tomto obrázku

Ak sa vám tento vizuálny test páčil, neváhajte vyzvať svojich priateľov a rodinu. Ak sa chcete trénovať, aby ste zvládli naše ďalšie výzvy, pozývame vás na naše ďalšie vizuálne testy. Je to dobrý spôsob, ako si zvyknúť na oči a naučiť sa sústrediť pozornosť.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.