Accueil » Novinky » Vizuálny test: nájdite mačiatko ukryté medzi listami

Vizuálny test: nájdite mačiatko ukryté medzi listami

V tejto vizuálnej úlohe musíte nájsť mačiatko ukryté medzi hromadou suchého lístia, a to za menej ako 15 sekúnd.

Opäť vám ponúkame vizuálnu výzvu, v ktorej musíte otestovať všetky svoje schopnosti a sústredenie, aby ste našli skryté mačiatko.

Pri tejto príležitosti sme na Twitteri zverejnili fotografiu, na ktorej vás používateľ vyzýva, aby ste našli mačiatko ukryté medzi hromadou mŕtveho lístia. Nie je to ľahká úloha, ale vyzývame vás, aby ste ju zvládli za menej ako 15 sekúnd. Keď budete pripravení, môžete pokračovať v posúvaní nadol, aby ste si pozreli celý obrázok.

Kde je mačiatko ukryté medzi suchým lístím?

 

Táto úloha môže byť pre menej pozorných trochu náročná. Dáme im malú nápovedu: mačiatko je korytnačie, čo znamená, že má viac ako jednu farbu… to môže byť kľúčom k jeho rýchlejšiemu nájdeniu.

Venujte jej hľadaniu ďalších 15 sekúnd, a ak si myslíte, že ste ju už videli, alebo chcete poznať správnu odpoveď, rolujte ďalej a zistite, kde je ukryté mačiatko.

Čtěte také  IQ test: Vidíte 5 skrytých lietadiel? Dokážte svoje schopnosti a vyriešte výzvu za 8 sekúnd!

Riešenie problému

Želvovinové mačiatko je ukryté v ľavom hornom sektore obrázka, medzi listami je vidieť jeho tvár v hnedočiernej kombinácii.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.