Accueil » Novinky » Vizuálny test: Nájdite na tomto obrázku harfu, nohu a srdce.

Vizuálny test: Nájdite na tomto obrázku harfu, nohu a srdce.

Dokážte nám, že ste dobrí v riešení vizuálnych hádaniek tým, že nájdete predmety ukryté na tomto obrázku.

každý deň dostanete novú výzvu, aby ste preukázali svoje pozorovacie schopnosti a rýchlosť. Tentoraz si pri teste nielen precvičíte mozog, ale aj sa zabavíte a dobre pobavíte.

O čom je tento test?

Ako vidíte, na tomto obrázku je lastovička stojaca na kvete ibišteka. Vedľa nej môžete vidieť aj kukuricu na klase. Za týmto krásnym obrázkom sa však skrýva niekoľko skrytých predmetov, ktoré musíte nájsť. Ste pripravení ich nájsť? Tu je zoznam skrytých objektov:

  • harfa;
  • nohu;
  • srdce.

Aby to bola skutočná výzva, obmedzíme čas vyhľadávania na 10 sekúnd. Pozvite priateľov, aby sa s vami hrali, aby to bolo zaujímavejšie. Ak ste pripravení, stačí spustiť časovač!

Ak chcete nájsť skryté objekty, môžete si ich priblížiť kliknutím na obrázok. Ak sa vám to zdá príliš ťažké, tu je tip: venujte pozornosť detailom na každom obrázku (vták, kvety a stonky). Riešenie tejto hádanky máte priamo pred sebou.

Čtěte také  Vizuálny test: Vidíte medzi sovami mačku? Vyzývame vás, aby ste ho našli!

Na nájdenie správnej odpovede máte ešte 10 sekúnd.

Riešenie hádanky

Podarilo sa vám nájsť 3 skryté objekty? Ak ste v teste neuspeli, nemusíte sa obávať. Odpovede vám poskytneme nižšie:

  • Harfa: tento hudobný nástroj je priamo na krídle lastovičky.
  • Noha: rozbili ste si hlavu pri hľadaní nohy? Túto pätku tvorí stonka, ktorú vidíte na ľavej strane.
  • Srdce: bolo trochu ťažké ho nájsť, pretože bolo prekrývané kvetom na pravej strane obrázka.

Ak stále nemôžete nájsť predmety, pozrite sa na obrázok nižšie. Odpovede budú uvedené.

Páčila sa vám dnešná hádanka? Pokračujte v náročných testoch, ktoré sme si objednali. Dúfame, že sa vám tieto hádanky budú páčiť. Nezabudnite pozvať svojich priateľov a rodinu, aby sa hrali s vami.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.