Accueil » Novinky » Vizuálny test: nájdite skrytú sovu do 10 sekúnd. Dokážte, že ste veľmi dôkladní.

Vizuálny test: nájdite skrytú sovu do 10 sekúnd. Dokážte, že ste veľmi dôkladní.

Ak máte radi vizuálne testy, táto hádanka sa vám bude páčiť!

Vizuální hádanka je postřehová hra, při které musíte být důvtipní, chytří, metodičtí a v případě dnešního testu i pečliví. Je ideální především pro zábavu, ale zároveň prověří vaše intelektuální schopnosti a soustředění. Tyto vizuální výzvy jsou již několik let oblíbené mezi mladými i staršími uživateli internetu. Pokud i vy rádi přijímáte tyto vizuální výzvy, budete s tou, kterou vám dnes nabízíme, rozmazlováni.

IQ test: „Najdi sovu ukrytou na obrázku za 10 sekund“.

Víte, co je to vizuální diskriminace? Je to schopnost přesně rozlišovat detaily a věci v zorném poli. Je to vizuálně-kognitivní funkce, stejně jako vizuální pozornost a vizuální paměť. V dnešní soutěži si vyzkoušíme, zda jste pečliví, nebo ne. Abyste však tento test zvládli, musíte také pracovat na své vizuální pozornosti a vizuální paměti. Zvládnete to?

Na spoznanie sovy na nasledujúcom obrázku máte len 10 sekúnd. Táto úloha patrí medzi vizuálne testy s vysokou náročnosťou. Ak ste vyberaví, to krásne skryté zviera vám neunikne skôr, ako uplynie čas. Nezabudnite, že na to, aby ste v tomto teste zvíťazili, musíte mať veľmi vysokú úroveň koncentrácie a vizuálnej presnosti.
Ste pripravení? Poďme! 10, 9, 8…

Čtěte také  Optická ilúzia očí: Ak máte orlie oči, nájdite číslo 1893 medzi 1873 za 18 sekúnd

IQ test: odpovede na výzvu

3, 2, 1 ! Čas vypršal, nemôžete pokračovať v hre. Je čas, aby ste sa pozreli na obrázok nižšie a zistili, či máte správnu odpoveď.

Riešenie: Sova je priamo pred veľkým stromom pred vami. Je ťažké ho spozorovať, pretože svojím tvarom a farbami splýva s veľkým stromom za ním.

Ak sa vám podarilo určiť presnú polohu tejto sovy pred uplynutím 10 sekúnd, gratulujeme vám! Môžete byť hrdí na to, že ste puntičkár, ktorý má naozaj dobré vizuálne rozlišovanie.

Ak sa vám to nepodarilo, odporúčame vám, aby ste si každý deň precvičili naše viaceré zrakové testy, v ktorých si môžete otestovať svoju zrakovú ostrosť a intelektuálne schopnosti. Uvidíte, že časom sa budete zlepšovať a žiadna vizuálna výzva vám nebude stáť v ceste!

Prečo sa medzitým nepodeliť o túto hru na vizuálnu diskrimináciu so svojimi priateľmi, rodinou a kolegami?

Čtěte také  Vizuálny test: Kde presne sa na obrázku nachádza tieň vtáka? Vyriešte túto hádanku za menej ako 10 sekúnd.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.