Accueil » Novinky » Vizuálny test: Nájdite tri srdcia medzi motýľmi v tejto vizuálnej úlohe.

Vizuálny test: Nájdite tri srdcia medzi motýľmi v tejto vizuálnej úlohe.

Vyriešte túto vizuálnu hádanku a budete považovaní za skutočných profesionálov.

Zvládnete túto vizuálnu výzvu za menej ako minútu? Ak sa dobre sústredíte, nebudete mať problém nájsť správnu odpoveď. Na oslavu lásky je potrebné nájsť 3 srdiečka, ktoré sú ukryté na obrázku. Ak sa pozorne pozriete na obrázky nižšie, môžete ich rýchlo nájsť. Ste pripravení? Poďme!

Hľadáte ho už dlhšie, ale nemôžete ho nájsť? Ak áno, nenechajte sa odradiť. Ak sa budete snažiť, vždy nájdete odpoveď. Uvoľnite sa a pokojne premýšľajte.

Tu je tip, ktorý vám uľahčí hľadanie: pozorne sa pozrite na medzery medzi zvieratami (vtáky, králiky, tučniaky). Ak budete venovať pozornosť týmto miestam, srdiečka ľahko nájdete, aj keď sú dobre ukryté.

Riešenie: Kde sú tri srdcia?

Našli ste tri srdcia? Ak áno, ste veľmi vnímavý. Ak sa vám to, bohužiaľ, nepodarilo, nezúfajte, pretože sme vám nižšie poskytli správne odpovede.

Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Ak máte 50/50 videnie Nájdite číslo 538 medzi 530 za 14 sekúnd

  • Prvé srdce: pozrite sa na pravú stranu, je priamo medzi dvoma králikmi a dvoma bielymi vtákmi. Nebolo ťažké ho nájsť, ak ste sa pozorne pozreli.
  • Druhé srdce: toto srdce je najľahšie nájsť, pretože sa nachádzalo vedľa osamelého tučniaka. Na tejto ilustrácii je len jeden tučniak, takže nebudete mať problém ho nájsť.
  • Tretie srdce: na rozdiel od prvých dvoch sŕdc je toto srdce pravdepodobne najťažšie nájsť. Je tak dobre zamaskovaný medzi motýľmi, že je ťažké ho identifikovať. Pozrite sa na ľavú stranu, je medzi modrými vtákmi a osamelým tučniakom. Ak ho chcete nájsť, musíte napočítať 5 motýľov na vrchole tučniaka.

Páčil sa vám tento test? Máme pre vás pripravené ešte zaujímavejšie testy. A neváhajte to robiť v skupine, aby ste sa zabavili.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.