Accueil » Novinky » Vizuálny test: Nájdite v dnešnej vizuálnej úlohe vianočnú postavičku s dvojitým nosom

Vizuálny test: Nájdite v dnešnej vizuálnej úlohe vianočnú postavičku s dvojitým nosom

Otestujte si svoju schopnosť všímať si drobné detaily v tejto vizuálnej výzve.

Je čas overiť si, ako dobre ste sa sústredili, ako ste trpezliví a vizuálne zruční pri riešení nasledujúcej vizuálnej úlohy. Stačí si spomenúť na minulú úlohu, v ktorej bolo potrebné za niekoľko sekúnd nájsť malý cukrík so zelenou obálkou.

Teraz vysvetlíme pravidlá pre absolvovanie nového testu:

Vizuálna výzva :

V tejto novej vizuálnej úlohe budete musieť nájsť postavičku s nosom navyše: bude to dedko Vianoc, sob alebo snehuliak? Na vyriešenie tejto úlohy máte 30 sekúnd, aby ste si pozreli celý obrázok a našli odpoveď. Ste pripravení?

Pri tomto type hádanky je dôležité prejsť si kompozíciu obrázka niekoľkokrát, aby ste ho mohli analyzovať do hĺbky a nájsť malé detaily, ktoré sú na prvý pohľad skryté.

Na druhej strane je tento koníček vhodný pre všetky vekové kategórie, takže ho môžete zdieľať s priateľmi a rodinou, aby ste čo najlepšie využili svoj voľný čas a zistili, či ste skúsený pozorovateľ riešením malých logických úloh.

Čtěte také  Pozorovací test: Dokážete nájsť 10 rozdielov za 20 sekúnd? Dokážte to teraz!

Odpoveď na vizuálnu výzvu

Odpoveď je nasledovná: Postavička s nosom navyše je sob, ktorý je v pravom hornom rohu. Videli ste ho už predtým? Tento znak je označený žltým kruhom.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.