Accueil » Novinky » Vizuálny test: Nájdite všetky veveričky ukryté na stromoch.

Vizuálny test: Nájdite všetky veveričky ukryté na stromoch.

Podarí sa vám nájsť všetky veveričky na tomto obrázku za 20 sekúnd?

V tejto novej vizuálnej výzve potrebujete rýchlosť a orlí zrak, aby ste uspeli. Je to skvelé cvičenie pre myseľ a oči. Táto výzva precvičí vaše vizuálne schopnosti a zároveň vás zabaví. Tento test je o niečo ťažší ako ostatné testy a spočíva v nájdení všetkých veveričiek na obrázku a určení ich presného počtu.

Čo musíte urobiť s týmto novým vizuálnym testom

Pri tomto novom vydaní testu budete mať pravdepodobne trochu problém nájsť riešenie. Cieľom je nájsť všetky veveričky na Dudolfovom obrázku a určiť ich presný počet. Veveričky sa schovávajú na stromoch a medzi kríkmi spolu s húfom vtákov. Niektoré sa šplhajú po konároch stromov. Iné sú na očiach. Potom sú tu tie, ktoré splývajú s pozadím a sú ťažšie viditeľné. Všetky tieto malé lesné hlodavce majú rovnakú farbu srsti a sú nenápadne skryté. Musíte mať oči otvorené, aby ste ich našli a žiadnu neprehliadli.

Čtěte také  Vizuálny test: 7 sekúnd vášho času! Ktorý strom sa na obrázku najviac líši?

Aby bola hra o niečo náročnejšia, odporúčame vám urobiť vizuálny test za 20 sekúnd. Nemajte obavy. Vyzerá to trochu zložito, ale nie neprekonateľne. Ak sa cítite pripravení, pozrite si celý obrázok a povedzte nám, koľko veveričiek je na ňom zastúpených.

Koľko veveričiek ste našli? Zistite riešenie vizuálnej výzvy

Už ste si prezreli obrázok a spočítali veveričky? Mali by ste ich nájsť celkom 24. Ak ste to neurobili, nie je to problém. Znamená to, že sa na obrázok musíte pozrieť pozornejšie. Niektoré hlodavce sa dajú ľahko zameniť za vtáky. Existuje aj jeden, ktorý má viditeľný len chvost. Mnohí s tým nepočítajú.

Ak chcete splniť svoju kvótu, dajte si na absolvovanie vizuálneho testu ďalších 15 sekúnd. To je viac ako dosť času na nájdenie 24 malých hlodavcov na obrázku.

Čtěte také  Optická ilúzia Mozgová výzva: Ak máte zrak 50/50, nájdite číslo 57 za 18 sekúnd

Takže, prešli ste testom? Ak áno, gratulujeme. Avšak nevadí, ak ste to neurobili. Máme pre vás ďalšie zrakové výzvy, ktoré vám pomôžu zaostriť zrak. Uľahčí vám to plnenie ďalších hádaniek a čas, ktorý máte k dispozícii. Bude to tiež dobrý spôsob, ako si upraviť myseľ a zvyknúť si na tento druh výzvy.

Ak vás tento test podnietil, podeľte sa oň so svojimi priateľmi a rodinou, aby aj oni mohli trénovať svoj zrak a zabaviť sa pri hľadaní veveričiek.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.