Accueil » Novinky » Vizuálny test: Nájdite zviera ukryté medzi jeleňom a lúkou.

Vizuálny test: Nájdite zviera ukryté medzi jeleňom a lúkou.

Vyskúšajte si túto novú vizuálnu výzvu: nájdite skryté zviera za menej ako 15 sekúnd!

Tento vizuálny test spája užitočné s príjemným. Môžete sa zabaviť pri hľadaní zvieraťa ukrytého na obrázku a zároveň otestovať svoje zmyslové a intelektuálne schopnosti. Je to skvelá príležitosť otestovať svoj zrak a koncentráciu. Nie je ľahké nájsť skrytý prvok v prostredí lúk, stromov a jeleňov. Navyše máte len 15 sekúnd na to, aby ste ho našli. Ak chcete zistiť, aké sú vaše vizuálne schopnosti, choďte do toho.

Čo musíte urobiť v tejto vizuálnej výzve

Cieľom tohto testu je nájsť pumu na obrázku, ktorý charakterizuje majestátny jeleň stojaci na lúke s radom stromov v pozadí. Na jej nájdenie máte 15 sekúnd. Počas tohto času si nájdite čas na preskúmanie každého detailu obrazu.

Našli ste zviera, ktoré sa skrýva v pozadí? Ak nie, dajte si ďalších desať sekúnd na to, aby ste si ho všimli. Zvýšte svoju šancu tým, že sa dostanete do dobrej kondície. Mali by ste sa pokúsiť zhromaždiť svoje sily, aby bola vaša koncentrácia čo najvyššia. V prípade potreby sa izolujte a vyhýbajte sa všetkým formám rozptýlenia, ktoré by vás mohli rozptyľovať. To vám umožní sústrediť pozornosť a zaostriť zrak. To vám uľahčí rozlíšiť, čo je pravda a čo nie.

Čtěte také  Optická ilúzia Mozgová výzva: Ak máte orlie oči, nájdite nepárny strom za 15 sekúnd

Riešenie: kde sa ukrýva puma?

Napriek času navyše sa vám nepodarilo nájsť kocúra? To je v poriadku. Znamená to len, že musíte trochu cvičiť, aby ste zlepšili svoje vizuálne zručnosti. Zatiaľ vám ponúkame riešenie tejto vizuálnej výzvy. Pomôže vám to identifikovať vaše nedostatky a to, čo ste prehliadli a čo vám zabránilo nájsť zviera.

Puma splýva najmä s líniami jeleních parohov. Na jeho hlave je vidieť nos, papuľu a záhyby krku. Rohy jeleňa, ktoré sú umiestnené na konároch stromov v pozadí, slúžia ako oči, uši a tvár pumy. Je to veľmi jemné. Na rozlíšenie týchto tvarov potrebujete dobrý zrak.

Páčil sa vám tento test? Neváhajte a prezrite si naše sekcie s ďalšími vizuálnymi výzvami. Bude to príležitosť, ako sa vo voľnom čase trochu viac zabaviť, ale predovšetkým otestovať svoju zrakovú ostrosť a zaostriť ju. Cvičenie vám určite umožní absolvovať naše ďalšie testy v stanovenom čase a prečo nie, vyzvať svojich priateľov a rodinu.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.