Accueil » Novinky » Vizuálny test: ste dôkladný a inteligentný? Uhádnite, kde sa had nachádza za 25 sekúnd.

Vizuálny test: ste dôkladný a inteligentný? Uhádnite, kde sa had nachádza za 25 sekúnd.

Nájdite hada, ktorý dokáže vašu inteligenciu!

Vizuálne výzvy sú obľúbenou zábavou dospelých. Najmä preto, že sa v poslednom čase stali veľmi populárnymi na sociálnych sieťach. Patríte k ľuďom, ktorí sa radšej zabávajú a zároveň používajú mozog? Potom máte šťastie, pretože vám ponúkame možnosť využiť svoje mozgové kapacity na vyriešenie dnešnej úlohy. Dokážete to? Váš úspech ukáže, že ste inteligentný a dôkladný človek.

IQ test: „Kde je na obrázku had?

V tomto vizuálnom teste musíte dokázať, že sa dokážete sústrediť v určitom časovom rámci a že napriek časovému tlaku dokážete venovať pozornosť všetkým detailom tým, že sa pozriete na každý kúsok obrázka, ktorý vám dáme. Ste pripravení prijať túto veľkú výzvu? Potom je to na vás!

Na nasledujúcom obrázku sú desiatky žiráf. Ale niekde v tejto skupine žiráf je dobre ukrytý, dobre zamaskovaný had. Ak chcete prejsť týmto vizuálnym testom, nájdite tohto hada!

Čtěte také  Vizuálny test: Nájdite tri srdcia medzi motýľmi v tejto vizuálnej úlohe.

Na jej odhalenie máte 25 sekúnd. Predtým, ako spustíte časovač, sa chvíľu sústreďte, pretože budete musieť využiť všetky svoje zmysly a kognitívne schopnosti, aby ste venovali zvýšenú pozornosť a rozlíšili hada od všetkých žirafích hláv.

IQ test: odpovede na výzvu

Váš čas vypršal. Je pravda, že keď sa plne sústredíte a hráte, 25 sekúnd vám ubehne rýchlejšie ako zvyčajne. Teraz je čas skontrolovať vašu odpoveď. Na nasledujúcom obrázku je znázornená presná poloha hada.

Riešenie: V skutočnosti bola ďalším problémom tohto testu okrem časového limitu a počtu žirafích hláv aj farba hada. Ak ste očakávali, že had bude veľmi výrazný, mýlili ste sa, pretože samotné telo hada pripomína dlhý krk žirafy. Od týchto zvierat ho odlišoval len tvar hlavy. Had je na pravej strane obrázka.

Ak ste našli hada, ste skutočne dôkladný a inteligentný človek. Ak ste v tomto teste neuspeli, neznepokojujte sa. Pomocou našich rôznych druhov vizuálnych hier si môžete precvičiť svoje zručnosti!

Čtěte také  Test pozorovacích schopností: Ak máte orlie oči, nájdite slovo Lev medzi Leu za 10 sekúnd

 

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.