Accueil » Novinky » Vizuálny test: Ste starostlivý človek? Dokážte to tým, že za 20 sekúnd nájdete dva rôzne psy

Vizuálny test: Ste starostlivý človek? Dokážte to tým, že za 20 sekúnd nájdete dva rôzne psy

Testy a vizuálne výzvy sú dokonalým cvičením na zlepšenie koncentrácie a pozorovacích schopností. To je cieľom dnešnej mozgovej výzvy. Budete musieť sústrediť všetku svoju pozornosť na obrázok nižšie a použite svoje vizuálne vnímanie na vyriešenie vizuálnu hádanku, nie je to také jednoduché, ako to vyzerá.

Odvážite sa prijať výzvu a dokázať, akí ste pozorní a všímaví?

Vizuálna výzva: Ktoré z týchto psov sú iné?

Byť dobrým pozorovateľom znamená, že si všímate aj tie najmenšie detaily. Táto vlastnosť vás robí vnímavými a zároveň znalými. Ak máte vysokú úroveň pozorovacích schopností, nebudete mať problém vyriešiť vizuálnu úlohu ktorú vám dnes ponúkame.

Nepodceňujte však túto vizuálnu hru, pretože mnohí z nich zlyhali. Nenechajte sa rozptýliť rizikom, že vám unikne dôležitý detail. Ste pripravení?

Tu je vaša úloha: Obrázok nižšie je zložený zo psov, ktoré na prvý pohľad vyzerajú rovnako. Dvaja z nich sa však nepodobajú na žiadneho iného psa. Potom máte 20 sekúnd aby ste sa pokúsili identifikovať dva psy, ktoré sa na tomto obrázku líšia.

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte bystré oči, nájdite číslo 6594 za 14 sekúnd

Foto: © Legrisou.fr

Vizuálny test : riešenie

Vašich 20 sekúnd už uplynulo. Podarilo sa vám včas spozorovať 2 jedinečné psy? V prípade, že sa vám ich nepodarilo identifikovať, môžete sa pozrieť na riešenie nižšie.

Riešenie

Prvý odlišný pes je tretí pes v treťom rade, je jediný bez čiernej škvrny na uchu.

Druhý pes, ktorý sa nepodobá na žiadneho iného, je posledný vo štvrtom rade, ako jediný má škvrny na chvoste.

Foto: © Legrisou.fr

Ak ste odpovedali správne, dokazuje to, akí ste dobrí pozorovatelia a pozorní. Navyše sa vám podarilo identifikovať 2 psy bez prekročenia časového limitu. Bravo !

Páčilo sa vám riešenie tejto vizuálnej hádanky? Objavte ďalšie vizuálne výzvy a intelektuálne výzvy na našej stránke. Neváhajte ich zneužiť, pretože tieto IQ testy vám umožnia pravidelne stimulovať váš mozog.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.