Accueil » Novinky » Vizuálny test: Ste starostlivý človek? Dokážte to tým, že za 20 sekúnd nájdete dva rôzne psy

Vizuálny test: Ste starostlivý človek? Dokážte to tým, že za 20 sekúnd nájdete dva rôzne psy

Testy a vizuálne výzvy sú dokonalým cvičením na zlepšenie koncentrácie a pozorovacích schopností. To je cieľom dnešnej mozgovej výzvy. Budete musieť sústrediť všetku svoju pozornosť na obrázok nižšie a použite svoje vizuálne vnímanie na vyriešenie vizuálnu hádanku, nie je to také jednoduché, ako to vyzerá.

Odvážite sa prijať výzvu a dokázať, akí ste pozorní a všímaví?

Vizuálna výzva: Ktoré z týchto psov sú iné?

Byť dobrým pozorovateľom znamená, že si všímate aj tie najmenšie detaily. Táto vlastnosť vás robí vnímavými a zároveň znalými. Ak máte vysokú úroveň pozorovacích schopností, nebudete mať problém vyriešiť vizuálnu úlohu ktorú vám dnes ponúkame.

Nepodceňujte však túto vizuálnu hru, pretože mnohí z nich zlyhali. Nenechajte sa rozptýliť rizikom, že vám unikne dôležitý detail. Ste pripravení?

Tu je vaša úloha: Obrázok nižšie je zložený zo psov, ktoré na prvý pohľad vyzerajú rovnako. Dvaja z nich sa však nepodobajú na žiadneho iného psa. Potom máte 20 sekúnd aby ste sa pokúsili identifikovať dva psy, ktoré sa na tomto obrázku líšia.

Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Nájdete nepárnu čučoriedku za 12 sekúnd?

Foto: © Legrisou.fr

Vizuálny test : riešenie

Vašich 20 sekúnd už uplynulo. Podarilo sa vám včas spozorovať 2 jedinečné psy? V prípade, že sa vám ich nepodarilo identifikovať, môžete sa pozrieť na riešenie nižšie.

Riešenie

Prvý odlišný pes je tretí pes v treťom rade, je jediný bez čiernej škvrny na uchu.

Druhý pes, ktorý sa nepodobá na žiadneho iného, je posledný vo štvrtom rade, ako jediný má škvrny na chvoste.

Foto: © Legrisou.fr

Ak ste odpovedali správne, dokazuje to, akí ste dobrí pozorovatelia a pozorní. Navyše sa vám podarilo identifikovať 2 psy bez prekročenia časového limitu. Bravo !

Páčilo sa vám riešenie tejto vizuálnej hádanky? Objavte ďalšie vizuálne výzvy a intelektuálne výzvy na našej stránke. Neváhajte ich zneužiť, pretože tieto IQ testy vám umožnia pravidelne stimulovať váš mozog.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.