Accueil » Novinky » Vizuálny test: Vyriešte túto úlohu tak, že nájdete okuliare ukryté na obrázku!

Vizuálny test: Vyriešte túto úlohu tak, že nájdete okuliare ukryté na obrázku!

Ste dostatočne pozorní? Urobte si tento test a zistite to

Prijmite sériu optických výziev na zlepšenie svojich mentálnych a vizuálnych schopností. Tentoraz sa úroveň zvyšuje vďaka tomuto novému testu, ktorý sa počas stanoveného času podarí vyriešiť len 5 % používateľov internetu. Ste pripravení zdokonaliť svoju vizuálnu presnosť a bystrosť? Už nečakajte a pustite sa do toho!

Ako urobiť vizuálny test?

Na tento vizuálny test neexistujú žiadne zložité pokyny. Všetko, čo musíte urobiť, je pozorne si prezrieť obrázok. Trik spočíva vo vizualizácii hľadaného objektu, ktorým je ďalekohľad. Preto si pred začatím pozorne prečítajte názov, aby ste vedeli, čo sa od vás žiada. Táto vizualizácia vám umožní odpútať pozornosť od podôb prítomných na obrázku. Ak nechcete strácať čas, nie je potrebné zväčšovať obrázok, aby ste videli detaily. Sústreďte sa a dôverujte svojmu zmyslu pre pozorovanie.

Čtěte také  Osobnostný test: Aký ste ambiciózny? Urobte si test a zistite to!
© Kulturologia

 

Niektoré nápovedy a odporúčania

Tento vizuálny test spočíva v nájdení rámčeka medzi rôznymi druhmi zeleniny. Cieľom je identifikovať ju len za 20 sekúnd. Aby ste to dokázali, buďte pozorní a skenujte obrázok očami. Pri tomto prvom pokuse si vaše oči zvyknú na pozorovanie rôznych prvkov obrázka, farieb a druhov zeleniny. Toto rozlišovanie tiež vyostrí váš reflex, aby ste sa pripravili na to, že na obrázku uvidíte votrelca. Vaše šance na úspech sa zvýšia. Sústreďte sa a osvojte si túto metódu, pretože máte len 20 sekúnd.

Odpoveď: umiestnenie okuliarov v zelenine

Ak ste použili vyššie uvedenú metódu, nemali by ste mať problém s nájdením pohárov. Odpoveď sa nachádza v zelených farbách. Samozrejme, že ste nevenovali pozornosť pozadiu a podpore zeleniny? To bola chyba. Táto voľba farby je strategická na to, aby obmedzila vaše videnie a aby ste stratili záujem o odtiene zelenej. Výsledkom je, že rámček sa nachádza na ľavej strane hneď za zeleným jablkom. Všimnite si, že okuliare splývajú s pozadím, nižšie je riešenie na obrázkoch.

Čtěte také  Máte predpoklady na to, aby ste boli génius? Ak áno, chybu odhalíte maximálne do jednej minúty!
© Kulturologia

 

Nenašli ste odpoveď?

To je v poriadku, pretože neúspech sa môže stať každému, aj tomu najinteligentnejšiemu. A ak nenájdete odpoveď, vždy si môžete precvičiť ďalšie vizuálne testy. Precvičujte rozlišovanie predmetov, materiálov, farieb, pozadia a podkladov. Takéto rozlišovanie vám pomôže vyostriť zrak a inteligenciu pri riešení tohto druhu testu.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.