Accueil » Novinky » Vizuálny test: Zapnite orlie oči a nájdite 3 rozdiely na týchto 2 fotografiách krásnych Japoniek

Vizuálny test: Zapnite orlie oči a nájdite 3 rozdiely na týchto 2 fotografiách krásnych Japoniek

Otestujte si svoju zrakovú ostrosť a koncentráciu pomocou tohto jednoduchého testu sústredenia.

Táto pomerne náročná hádanka preverí vaše vizuálne schopnosti. Túto výzvu môžu úspešne splniť len ľudia s orlím zrakom. Získajte viac informácií o tomto teste.

O čo ide?

Tento test zamerania vás vyzve, aby ste našli tri rozdiely na vyššie uvedených obrázkoch. V praxi uvidíte dva obrázky, na každom z nich je krásna Japonka v tradičnom odeve vrátane bieleho kimona s kvetinovým vzorom. Na hlave má táto žena akýsi klobúk.

Ako vidíte, na týchto fotografiách je tá istá osoba. Existujú však tri detaily, ktoré robia obraz tejto osoby odlišným. Vašou úlohou je nájsť tieto rozdiely za 7 sekúnd. Dokážte svoju hodnotu vyriešením tejto hádanky.

Ak chcete túto vizuálnu úlohu zvládnuť bez problémov, nezabudnite pozorne sledovať dva obrázky. Ak máte bystré oko, určite si všimnete detaily aj napriek časovému limitu.

Čtěte také  Valentín 2023: 8 originálnych nápadov na darčeky, ktorými dokážete svoju lásku bez míňania peňazí

Vizuálny test: riešenie

Čas vypršal. Podarilo sa vám nájsť tri rozdiely v tomto očnom teste? Ak áno, môžete vyskúšať ďalšie výzvy, ktoré budú naďalej zlepšovať váš zrak a koncentráciu. Na druhej strane, ak ste v tejto úlohe neuspeli, skúste si oči trénovať, pretože ich treba aktivovať ako svaly.

V oboch prípadoch si overte alebo nájdite odpoveď pomocou riešenia na priložených obrázkoch.

Na týchto obrázkoch môžete vidieť, že rozdiely sú na liste v ľavom rohu klobúka, na golieri ženského odevu a na stene za ňou.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.