Accueil » Novinky » Zraková hádanka: Sú vaše oči v najlepšej kondícii? Urobte si test a zistite to!

Zraková hádanka: Sú vaše oči v najlepšej kondícii? Urobte si test a zistite to!

Stimulujte svoj mozog a zabavte sa s touto hádankou. Zároveň si overte svoje vizuálne schopnosti.

Aby ste sa na chvíľu zabavili a zároveň si zbystrili mozog, ponúkame vám vizuálnu hádanku. Stimulujte svoj mozog a zabavte sa pri riešení tejto hádanky. Zároveň si overte svoje vizuálne schopnosti.

Nájdite správnu sieť!

V tejto hádanke máte obrázok, na ktorom je 7 papierových domčekov, z ktorých každý je očíslovaný a iba domček číslo 6 je správne zostavený. Všetky ostatné budú skutočne odhalené. Vaším cieľom bude určiť, ktorý z nich zodpovedá domu číslo 6. Na to je potrebné zohľadniť všetky detaily: farby a tvary okien.

© Kulturologia

 

Táto skladačka povzbudí vaše zmysly!

Nie je nič lepšie ako hádanka, ktorá vás uvoľní a inteligentne zabaví. Navyše, skladanie puzzle pomáha znižovať stratu pamäti a zlepšuje kognitívne schopnosti. Skladanie puzzle pomáha zlepšiť pozorovacie schopnosti, optimalizovať koncentráciu, bojovať proti stresu, vybrúsiť logiku a zvýšiť trpezlivosť. Nehovoriac o tom, že čím viac toho robíte, tým viac si precvičujete svoje intelektuálne schopnosti.

Čtěte také  Myslíte si, že máte na to, aby ste prešli týmto logickým testom?

Ktorý záhyb bol ten správny?

Správna odpoveď bola čisté číslo 5. Všetkým, ktorí našli správne riešenie, úprimne blahoželáme. Nepochybne máte veľmi dobrý pozorovací zmysel. Aby ste vyriešili túto obrázkovú hádanku, museli ste dávať veľký pozor a skontrolovať každý detail, najmä okná.

Aby ste to dokázali, museli ste si správne predstaviť každý zložený dom: okno vedľa dverí v zloženom dome číslo 1 malo nesprávnu farbu; pozície okna a dverí v sieti číslo 2 sú obrátené; to isté platí pre čísla 3 a 7, okrem farebnej chyby; okno na strane steny vo štvrtom dome je modré namiesto žltého.

Iba skladanie domu číslo 5 zodpovedá v každom ohľade domu číslo 6. Na vysvetlenie uvádzame fotografiu riešenia.

© Kulturologia

 

Vyzývame vás, aby ste túto hádanku čo najviac zdieľali, aby si ju mohli vyskúšať aj vaši rodinní príslušníci a priatelia.

Čtěte také  Vizuálny test: Nájdite kľúč, ktorý nemá svoj pár na obrázku, do 15 sekúnd a vyriešte túto hádanku!

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.